Náš tým

MADAM JOLLY

Madam Jolly je specialistka na kaviár a piss a jako zdravotnici jí není cizí ani klinik. Její kaviárová restaurace je vyhlášená a i ten největší gurmám si přijde na své a určitě si z nabídky vybere. V tandemu s Madam Morrigan tvoří to nejsadističtější a nejperverznější spojení,které se na BDSM scéně nabízí.

Na lekce je nutné se samozřejmě objednat s časovým předstihem.

MADAM MORRIGAN

MADAM  MORRIGAN  je zkušená a přísná Bohyně kliniku, která vládne nejen skalpelem, ale i vším ostatním, co k tomu patří a její studio je kompletně vybaveno všemi potřebnými mučícími nástroji.
Jelikož je její dominance vrozená, tak miluje ty chvíle, kdy si otrocké nuly může vychutnat a vidí je trpět a sténat bolestí. Vyžaduje přísnost,pokoru a disciplínu. Miluje krev a veškeré chirurgické zákroky,tak jestli se na to cítíš,objednej se na lekci!!! 

Zavolej a dozvíš se víc,ale nejdříve o to musíš poprosit!

LAURA

LAURA je další zkušená Madam, která vládne všem neposlušným nulám. Její doménou jsou výchovné lekce všeho druhu - feminizace, adult baby, vězeň, pokojská, děvka, pes, kůň ... Zavolej a dozvíš se, která z lekcí je ta pravá přímo pro Tebe! Ponižování a psychické týrání je její vášní. Ráda si také nechá pečovat o svoje krásné nožky a nepřeberné množství luxusních botiček.

Pokud máš zájem o dvojnásobnou bolest,tak zavolej a objednej se na lekci,Madam Laura je pravá ruka Morrigan a trápí otrocké nuly vždy spolu.

 Máš se opravdu na co těšit!

Fotogalerie: Náš tým

Tato fotogalerie je prázdná.

TOPlist
Katy Perry feat. Juicy J - Dark Horse | mp3stahuj.cz

Stáhnout mp3 Katy Perry feat. Juicy J - Dark Horse