MADAM  MORRIGAN je přirozeně dominantní a sadistická bohyně SM a její studio v sobě zahrnuje nebe, peklo a ráj zároveň a je nejlépe vybaveným klinik studiem se všemi možnými zdravot.nástroji,o kterých laik nemá ani páru,že vůbec existují.Madam je zkušená a znalá všech SM praktik a miluje, když vidí neposlušné zmetky a nuly trpět a prosit o milost, což je jejich odměna do ráje bolesti, slasti a totálního zneuctění a ponížení. A to vše v mém plně vybaveném diskrétním soukromí,které jsem si sama ke všem SM hrám vybavila,protože mě to neskutečně baví a SM je můj život a proto lekce trvají min.1,5-2.hod. Vyžaduji poslušnost, pokoru, disciplínu, hygienu a solventnost. Skrytá čísla a sms mě nezajímají,telefon Ti stejně nikdy nezvednu! Co u mně nenajdeš jsou toaletní praktiky a vše, co je spojené s klasickým sexem. NA LEKCE JE NUTNÉ SE PŘEDEM OBJEDNAT!
 

 

VÍTEJ V PEKLE BDSM, ZMETKU...

 

 

Jsem zkušená dominantní Madam, pohybující se na profi BDSM scéně téměř 10 let. Jsem profesionální zdravotník a psychoterapeut s VŠ vzděláním. Mám svoji práci a BDSM je mým koníčkem a odreagováním se od běžné reality, proto je nutné se ke mně na lekce objednávat. Pokud telefon nezvedám, tak pracuji nebo jsem se svojí rodinou a je nutné zavolat později. Na SMS a skrytá čísla nereaguji. Své představy a objednávky je možné uskutečnit i mailem.

 

Objednat se na lekci telefonicky je možné v pracovní dny do 20.00hod. Víkendy jsou možné jen některé, proto je nutné se o tom informovat vždy v pátek.

 

Mám svoje kompletně vybavené diskrétní studio, které sčítá nepřeberné množství pomůcek, přístrojů, oblečení, kostýmů, obuvi..., které stále rozšiřuji.

Cena za lekci je pevná,bez nesmyslných příplatků a lekce jsou u mně vždy delší než hodina, neboť jsem pánem svého času ve svém studiu a vždy je před každou lekcí veden pohovor, abychom si sdělili svoje představy o samotné lekci a mohla tak každému ušít lekci přímo na tělo.

 

Stačí se tedy s předstihem objednat, sny a fantazie reálně zhmotnit a konečně začít svůj život žít a ne přežívat.

 

Praktiky, které poskytuji:

 

Specializuji se především na clinik-od běžných vyšetřovacích metod až po drobnou chirurgii, dále je to adult baby, feminizace, pony play, dog play....,bondage, spanking, různé druhy fetishe-kůže, latex, lack, kožešiny....foot a boot fetish, CBT, POT, vosk, led, mumifikace, breathplay, psychická deprivace, role play, dunkel terapie, moxování, baňky, ballbusting, elektro, strap-on, fisting, pás cudnosti, vakuum, depilace a mnoho dalšího...

 

Jsou možné i magické a terapeutické rituály, párová terapie či koučink.

 

Lekce jsou možné nejen základní, ale půldenní, celodenní, víkendové či mimo studio.

 

Praktiky, které odmítám:

 

Samozřejmě není možný escort a jakákoliv forma sexu-klasika, orál, anál...

Z BDSM nepraktikuji piss, kaviár a vomit.

 
  

David Guetta feat. Sia - Titanium | mp3stahuj.cz

Stáhnout mp3 David Guetta feat. Sia - Titanium